Haber Detayı
20 Ocak 2016 - Çarşamba 12:39
 
ANAOKULU SERGİSİ BÜYÜKLERİ ARATMADI
Sümer İlkokulu’nda eğitim veren anasınıfı, birinci dönem sonu sergisini açtı.
Eğitim Haberi
ANAOKULU SERGİSİ BÜYÜKLERİ ARATMADI

 

Okul salonunda düzenlenen sergi açılışına Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürü  Cemal Kalay ve kurum amirleri katıldı.

Anasınıfının 150 öğrencisi tarafından hazırlanan sergide, öğrenciler el emeklerini yetkililer ve ailelerin beğenisine sundu.

Burada bir konuşma yapan Okul Müdürü Şükrü Deveceleoğlu, anasınıflarında öğrencilerin bilgi ve becerilerini artırmak, beden, zihin ve duygu gelişimine katkı vermek, çocukların sevgi, saygı, iş birliği, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma ve paylaşma davranışlarını kazandırmak gibi bir amaçlarının olduğunu belirterek: “150 kadar öğrencimiz okula ısınmış durumda. Hayal güçlerini , yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini kattıkları eserleri gördük. Bunlar bizleri mutlu ediyor.  Sergi için emeği geçen öğretmenlerimizi, velilerimizi ve öğrencilerimizi kutlarım. Ayrıca davetimizi kırmayarak okulumuza gelip, sergiyi gezen ve öğrencilerimizle sohbet eden Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu’na, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay’a ve diğer katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sümer, İlkokulu’nda, eğitim, veren, anasınıfı, birinci, dönem, sonu, sergisini,
Yorumlar
Haber Yazılımı