Haber Detayı
24 Mayıs 2016 - Salı 12:52
 
Çocuklar Piknikte Doyasıya Eğlendi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklar, Yeşilyurt Nisa Derneği tarafından Gündüzbey’de düzenlenen piknikte bir araya geldi.
Çocuk Haberi
Çocuklar Piknikte Doyasıya Eğlendi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklar, Yeşilyurt Nisa Derneği tarafından Gündüzbey’de düzenlenen ve çocuklar arasındaki dayanışmanın önemine vurgu yapılan piknik etkinliğinde çocuklar eğlenceli şarkılarla bol bol oyunlar oynayıp, halaylar çekerek, uçurtma uçurarak, mutlu bir gün geçirdi.

 “ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM HUZURUMUZDUR”

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve Nisa Derneği Üst İstişare Onur Kurulu Başkanı Meltem Kavuk, “Çocuklarımızın mutluluğu paha biçilmez bir değerdir “ dedi.

Piknikte çocuklarla birlikte oyun ve eğlencelere katılan Meltem Kavuk, “Sevgi Miad Evlerinde kalan çocuklarımızla hep birlikte güzel bir gün geçirdik, çocuklarımız doyasıya eğlendiler.  Bizim inancımızda çocuklara çok değer verilmektedir. Bizde yerel yönetimler ve toplum olarak tüm evlatlarımıza Allah’ın emaneti olarak sahip çıkmalıyız ve onlara güzel bir gelecek hazırlamalıyız. Sevgi Evlerinde devlet himayesinde hayatlarını sürdüren çocuklarımız asla sahipsiz ve kimsesiz değildir. Onların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve hayata umutla bakmalarını sağlamak adına elimizden geleni çabayı gösteriyoruz. Çocuklarımızın mutluluğu bizim huzurumuzdur. Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi bu etkinliğimizde de bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Başkanımız Hacı Uğur Polat’a çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızın eşi Sayın Yasemin Polat’a, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan’a etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmadıkları için ayrıca teşekkür ediyoruz.  Pikniğin düzenlenmesinde emeği geçen üyelerimize, ailelerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Oldukça neşeli ve keyifli anların yaşandığı etkinliğe katılan Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve Nisa Derneği Üst İstişare Onur Kurulu Başkanı Meltem Kavuk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın eşi Yasemin Polat, Yeşilyurt Nisa Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve aileler çocuklarla yakından ilgilendiler.

Aile ortamını aratmayacak şekilde, sıcak ve samimi bir ortamda geçen pikniğin sonunda özel olarak yaptırılan kutlama pastası aileler ve çocuklar tarafından hep birlikte kesildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Aile, Sosyal, Politikalar, Bakanlığına, bağlı, Sevgi, Evlerinde, kalan, çocuklar
Yorumlar
Haber Yazılımı