Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 01:30
 
Enver Kiraz CHP il başkanlığından istifa etti
CHP Malatya il Başkanı Enver Kiraz gece geç vakitlerde sosyal medya üzerinde yaptığı açıklama ile CHP il başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.
Gündem Haberi
Enver Kiraz CHP il başkanlığından istifa etti

CHP Malatya il Başkanı Enver Kiraz gece geç saatlerde sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımla CHP il başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada Kiraz; 

"Yaklaşık 9 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm, partim sevdam CHP il başkanlığı görevinden tamamem kişisel nedenlerle istifa ediyorum. İstifa dilekçemi genel merkezimizle paylaşacağim. Bugüne kadar bana güvenen, inanan, birlikte yol yürüdüğüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kimsenin ikna noktasında bir çaba içerisinde olmamasını, birazcık hatırım varsa özellikle rica ediyorum, çünkü çok mecbur kalmazsam böyle bir karar almazdım. Yönetimimiz en kısa zamanda biraraya gelerek yeni il başkanını tüzüğümüz gereğince seçecektir.

İl başkanımız kim olursa olsun onun ve partimin emrinde sonuna kadar mücadelemize omuz vereceğime söz veriyor. Bütün yol arkadaşlarımı çok seviyorum. Bu duygularla bu bir son degil mücadele için elbette bir başlangıçtır. Hepimizin yolu açık olsun..." dedi.

Enver Kiraz'a gecenin geç bir vaktinde istifasına yol açan etkenin ne olduğu CHP'lilerde merak uyandırdı. İşte Kirazın sosyal medyada paylaştığı paylaşım.. Kiraz bu paylaşımını gece 01:41 gibi tekrarda kaldırdı. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Enver, Kiraz, CHP, il, başkanlığından, istifa, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı