Haber Detayı
29 Ocak 2020 - Çarşamba 17:38
 
Hasar Tespitinde Hırsızlık Uyarısı
Yaşanan deprem sonrası Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünden hasar tespiti için geldik diyerek vatandaşlarımızın evlerine hırsızlık veya başka bir amaçla girmek isteyen şahıslara karşı dikkatli ve duyarlı bulunulması şüpheli bir durumla karşılaşılması durumunda “155 Polis İmdat” hattına müracaat edilmesi uyarılarında bulunuldu.
Asayiş Haberi
Hasar Tespitinde Hırsızlık Uyarısı

Konu ile ilgili yapılan açıklamada; 24/01/2020 tarihinde Elazığ ve Malatya’yı etkileyen deprem sonrasında arama ve kurtarma faaliyetlerinin sona ermesinin akabinde depremden zarar gören binalarla ilgili hasar tespit çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Depremde binaları zarar gören vatandaşlarımız Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine müracaat etmekte ve gelen görevliler vasıtasıyla hasar tespit çalışması yapılmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünden hasar tespiti için geldik diyerek vatandaşlarımızın evlerine hırsızlık veya başka bir amaçla girmek isteyen şahıslara karşı dikkatli ve duyarlı bulunulması şüpheli bir durumla karşılaşılması durumunda “155 Polis İmdat” hattına müracaat edilmesi, herhangi mağduriyete sebebiyet verilmemesi açısından önem arz etmektedir" denildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hasar, Tespitinde, Hırsızlık, Uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı