Haber Detayı
12 Ocak 2016 - Salı 16:08
 
Yılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü Verildi
Malatya’da bir GSM Şirketi yılın elemanı seçilen bir personele 10 adet tam altın taktı.
Gündem Haberi
Yılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü Verildi

Malatya’da, TTNT, Türk Telekom ve AVEA ana bayisi olarak hizmet veren Global İletişimde yılın elemanı seçilen Metehan Önal isimli personele Şube Müdürleri ve Global İletişim Yönetim Kurulu Başkanı tarafından 10 adet tam altın ödülü verildi.
Çalışan elemanların motivasyonunu ve verimliliğini arttırmak için böyle bir kampanya başlattıklarını belirten Global İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav kampanya hakkında bilgiler vererek, “2015 yılı içerinde hem ürün bilgisi hem hizmet kalitesi hem de satış performansı anlamında şirketimiz bünyesinde yılın elemanı kampanyası başlattık. Bu kampanya çerçevesinde 1. olan elemanımız Metehan Önal 10 tam altın almaya hak kazandı. Türk Telekom Grup Mağazaları Orta Anadolu Grup Müdürümüz Furkan Akıner ve Bölge Müdürümüz Zeki Yüksel Bey’in katılımlarıyla bu elemanımıza ödülünü takdim edeceğiz” diye konuştu.
Global İletişim olarak 2004 yılından beri iletişim sektöründe faaliyet gösterdiklerini ifade eden Tav, “2007 yılından beri AVEA ana bayisi, 2015 Haziran Ayı itibariyle de TTNT Türk Telekom ve AVEA ana bayisi olarak hizmet veriyoruz. 2016 yılında da insan odaklı değer üreten anlayışla ve güler yüzlü çalışanlarımızla beraber hizmet vermeye devam edeceğiz. Motivasyon ekseninde en iyi elemana ödül verme kampanyalarımız da farklı ödüllerle devam edecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Malatya’da, bir, GSM, Şirketi, yılın, elemanı, seçilen, bir, personele, 10, adet
Yorumlar
Haber Yazılımı