(Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 25.11.2021 - 10:40, Güncelleme: 25.11.2021 - 10:40

Ankara'daki Hekimhanlılar Derneğinde Başkan Vahap Uzunoğlu Oldu

 

Ankara'daki Hekimhanlılar Derneğinde Başkan Vahap Uzunoğlu Oldu

Ankara'da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği 17. genel kurulu 20 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Derneğin başkanlığını Vahap Uzunoğlu üstlendi. Kumrular Caddesi 4/7 Çankaya, Ankara adresinde bulunan Hekimhanlılar Lokalinde gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Cebrail Yıldız, yazmanlıklarını Mehmet Özhan ve Cabbar Mutlu yaptı. Yönetim ve denetim kurulu raporları onaylandıktan sonra tek liste ile seçime gidildi. Yeni yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile seçildi. Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Başkan: Vahap Uzunoğlu  Başkan Yardımcısı: Turabi Karadağ Yazman: Süleyman Özerol Sayman: Cebrail Yıldız  Üyeler: İsmail Adıgüzel, Hakkı Adıgüzel, Ertuğrul Çakmak Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Cengiz Otlu  Doğan Çavdar  Mehmet Avşar  Mehmet Özkul  Cumali Yurtçu  Selami Çavdar  Hasan Alıcı Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Aliseydi Millioğulları  Mehmet Özhan  Sohbet Özhan Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Ahmet Eraslan  Mehmet Akkaya  Cabbar Mutlu Aday olmayan önceki Yönetim Kurulu başkanı Celal Karadağ, yeni yönetime başarılar diledi. “Ankara’da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı görevini Vahap Uzunoğlu arkadaşıma ve yönetim kuruluna seçilen diğer arkadaşlara devrettik. Başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmenizi istiyor, saygılar sunuyorum.” Başkan Vahap Uzunoğlu: “Hekimhanlı Öğrencilere Burs Verme Öncelikli Düşüncemiz” Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Uzunoğlu da konuşmasında şunları söyledi. “Celal başkanımın şahsında derneğimize emeği geçen eski başkanlarımızdan Hasan Alıcı beyefendiye, kırk yıldır derneğimize hizmet eden İsmail Adıgüzel beyefendiye, Hekimhan’ımızı ve derneğimizi Ankara'da temsil eden eski başkanlarımıza, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerine derneğimize gönüllü katkı sunan tüm hemşerilerimize ve kişilere teşekkür ederim. Hizmeti geçen herkesi saygı ve şükranla anıyorum. Bizden her türlü katkılarını esirgemeyen ve de esirgemeyeceğini  belirten Sayın Celal Karadağ başkanımıza tekrar teşekkürler… Hemşerilerimizin bir araya getirme, birlikteliği ve dayanışmayı sağlama, üye saygılarımızı arttırma, toplumsal ve kültürel etkinlikler gerçekleştirme konularında yapacağımız çalışmaların yanında olanaklar ölçüsünde Ankara'da öğrenim gören Hekimhanlı yükseköğrenim öğrencilerine hayırseverlerle burs vermeyi sağlama öncelikli çalışmalarımız arasındadır.  
Ankara'da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği 17. genel kurulu 20 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Derneğin başkanlığını Vahap Uzunoğlu üstlendi.

Kumrular Caddesi 4/7 Çankaya, Ankara adresinde bulunan Hekimhanlılar Lokalinde gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Cebrail Yıldız, yazmanlıklarını Mehmet Özhan ve Cabbar Mutlu yaptı. Yönetim ve denetim kurulu raporları onaylandıktan sonra tek liste ile seçime gidildi. Yeni yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile seçildi.

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri:

Başkan: Vahap Uzunoğlu 

Başkan Yardımcısı: Turabi Karadağ

Yazman: Süleyman Özerol

Sayman: Cebrail Yıldız 

Üyeler: İsmail Adıgüzel, Hakkı Adıgüzel, Ertuğrul Çakmak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:

Cengiz Otlu 

Doğan Çavdar 

Mehmet Avşar 

Mehmet Özkul 

Cumali Yurtçu 

Selami Çavdar 

Hasan Alıcı

Denetim Kurulu Asıl Üyeler:

Aliseydi Millioğulları 

Mehmet Özhan 

Sohbet Özhan

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri:

Ahmet Eraslan 

Mehmet Akkaya 

Cabbar Mutlu

Aday olmayan önceki Yönetim Kurulu başkanı Celal Karadağ, yeni yönetime başarılar diledi.

“Ankara’da bulunan Hekimhanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı görevini Vahap Uzunoğlu arkadaşıma ve yönetim kuruluna seçilen diğer arkadaşlara devrettik. Başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmenizi istiyor, saygılar sunuyorum.”

Başkan Vahap Uzunoğlu: “Hekimhanlı Öğrencilere Burs Verme Öncelikli Düşüncemiz”

Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Uzunoğlu da konuşmasında şunları söyledi.

“Celal başkanımın şahsında derneğimize emeği geçen eski başkanlarımızdan Hasan Alıcı beyefendiye, kırk yıldır derneğimize hizmet eden İsmail Adıgüzel beyefendiye, Hekimhan’ımızı ve derneğimizi Ankara'da temsil eden eski başkanlarımıza, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerine derneğimize gönüllü katkı sunan tüm hemşerilerimize ve kişilere teşekkür ederim. Hizmeti geçen herkesi saygı ve şükranla anıyorum.

Bizden her türlü katkılarını esirgemeyen ve de esirgemeyeceğini  belirten Sayın Celal Karadağ başkanımıza tekrar teşekkürler…

Hemşerilerimizin bir araya getirme, birlikteliği ve dayanışmayı sağlama, üye saygılarımızı arttırma, toplumsal ve kültürel etkinlikler gerçekleştirme konularında yapacağımız çalışmaların yanında olanaklar ölçüsünde Ankara'da öğrenim gören Hekimhanlı yükseköğrenim öğrencilerine hayırseverlerle burs vermeyi sağlama öncelikli çalışmalarımız arasındadır.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve malatyasoz.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.