Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Köşeye sıkışmış hissinizi üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Her şey en güzel şekilde yerine oturacak. Kendinize zaman verin. Acele etmeyin. İşler yoluna giriyor.
Boğa
Manipüle edilmek istenebilirsiniz. Üzerinize gelinecek konularda soğukkanlı olmalısınız. Her söylenilene tepki vermemeyi öğrenmelisiniz. Bazen sabrınızı sınamak için bilerek üstünüze geliniyor, insanlara istediğini vermeyin!
İkizler
Çalışma hayatınızda ekip arkadaşlarınızla gerginlik yaşayabilirsiniz. Ön plana çıkmak isteyenler sizinle tartışma yaşamak isteyebilirler. Onların oyununa gelmemeli ve onların istediği kozu ellerine vermemelisiniz.
Yengeç
Sosyal çevrenizde ani değişikliğe gidebilirsiniz. Duygusal davranışlarınız sizi hataya sürükleyebilir. Hataya ehemmiyet vermemek için tepkisel olmamalı ve mantığınız ile hareket etmelisiniz.
Aslan
Duygularınızı baskı altında tutmaya çalışıyorsunuz. Olgunlukla hareket etme isteğiniz sevginizi açıkça yaşamanıza engel olmasın. Bugüne kadar kariyerinizde yalnız ilerlemiş olabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte tek başınıza çabalamak yerine ekip çalışmasını tercih etmeyi seçin.
Başak
Yakın çevrenize beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Birikmiş öfkeniz artık taşıyor! Bu taşma pek yerli yerinde olmayabilir, başkalarına olan öfkenizi olaylarla alakasız insanlardan çıkarmayın.
Terazi
Yeni bir finansal yapı kurmak isteyeceksiniz. Kaynaklarınızı aktarırken bir uzman görüşüne başvurabilirsiniz. Güvenilir kaynaklarda yer alıyor olmak sizi sonraki süreçler için daha da kazançlı çıkarabilir.
Akrep
Ortak paylaşımda bulunduğunuz kişilerin sizlere haksızlıkları olabilir. Kaynaklarınızı ortak kullanmak sadece sizin değerleriniz üzerinden olmamalı. Ani duygusal değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Her duyguyu aynı anda yaşamak oldukça zorlayıcı hissettirebilir.
Yay
Yeni bir iş alanında görüşmeye davet edilebilirsiniz. Başarılarınız sizin en büyük destekçiniz. Bu görüşmede kendinizi iyi pazarlamalı ve özgüveninizi karşı tarafa göstermelisiniz.
Oğlak
Günlük işlerinizde aksilikler yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek ve onların gönüllerini almak için güzel bir gündesiniz. Aile sorumlulukları ağır gelmesin. Aksine hayat akıp geçiyor.
Kova
Ailenizle gerginlikle yaşıyorsanız öfkeli davranışlarınız kırıcı olabilir. Sizleri anlamadıkları için yalnızlığı tercih etmelisiniz. Bugün çok fazla anlaşılmayı beklemeyin. Kimseyi de anlamak zorunda değilsiniz onun yerine kahve için.
Balık
Hedeflerini belirlediğiniz geleceğiniz için emin adımlarla ilerliyorsunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına içsel güce sahipsiniz. Artık hareket vakti! Sizin olanı almak için harekete geçin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.