(Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 13.08.2021 - 10:21, Güncelleme: 13.08.2021 - 10:21

Avcılar Ve Atıcılardan Orman Projesi

 

Avcılar Ve Atıcılardan Orman Projesi

Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Başkanı Veysel Ser ve Beraberinde Avcı Üyeler İle Malatya Orman İşletme Müdürü Yakup Kalaylı'yı Makamında Ziyaret Etti.
Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Başkanı Veysel SER Yapmış Olduğu Konuşmada; "Ülkemizde Son Zamanlarda Yaşadığımız Orman Yangınlarından Ötürü Avcı Üyeleri Ve Dernek Adına Üzüntülerini ifade ederek, Davet Edildiğimiz Takdirde Avcı Üyeler Olarak Ağaçlandırma Çalışmalarında Yer Almak İstediklerini Söyledi. Ayrıca Yer Talebinde Bulunarak Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Adına Hatıra Ormanı yapmak İstediklerini İfade Etti. Malatya Orman  İşletme Müdür Yakup KALAYLI İse Başkan SER’e Ziyaretlerinden Ötürü teşekkür ederek,Fidan Dikimlerinde Malatya Avcılarını sahada görmekten memnun olacağını söyleydi Ayrıca Başkan SER Her Avcı Üyenin Avlaklara Çıkarken Yanlarında Badem Çekirdeği Bulundurup Boş Alanlara Dikilmek Üzere Bir Kampanya Başlatacaklarını İfade Etti.
Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Başkanı Veysel Ser ve Beraberinde Avcı Üyeler İle Malatya Orman İşletme Müdürü Yakup Kalaylı'yı Makamında Ziyaret Etti.

Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Başkanı Veysel SER Yapmış Olduğu Konuşmada; "Ülkemizde Son Zamanlarda Yaşadığımız Orman Yangınlarından Ötürü Avcı Üyeleri Ve Dernek Adına Üzüntülerini ifade ederek, Davet Edildiğimiz Takdirde Avcı Üyeler Olarak Ağaçlandırma Çalışmalarında Yer Almak İstediklerini Söyledi. Ayrıca Yer Talebinde Bulunarak Malatya Avcılar Ve Atıcılar Derneği Adına Hatıra Ormanı yapmak İstediklerini İfade Etti.

Malatya Orman  İşletme Müdür Yakup KALAYLI İse Başkan SER’e Ziyaretlerinden Ötürü teşekkür ederek,Fidan Dikimlerinde Malatya Avcılarını sahada görmekten memnun olacağını söyleydi Ayrıca Başkan SER Her Avcı Üyenin Avlaklara Çıkarken Yanlarında Badem Çekirdeği Bulundurup Boş Alanlara Dikilmek Üzere Bir Kampanya Başlatacaklarını İfade Etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
tahir
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.