28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Dinçer Güner 28 Nisan- 5 Mayıs haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları
28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Haftalık Burç Yorumları 28 Nisan- 5 Mayıs 2024 | Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay ve diğer burç yorumları..

28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınızı okudunuz mu? 28 Nisan- 5 Mayıs haftasında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Dinçer Güner, 28 Nisan haftalık burç yorumlarını açıkladı! Hande Kazanova, 28 Nisan 2024 Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor, detaylı olarak anlattı.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Mars burcunuzda 9 Hazirana kadar seyahat edecek. Sizi bir nevi ateş topuna çevirecek, oldukça hareketli, isteklerinizi hızlı ve de etkin bir şekilde elde edebilecek, hedeflerinize çok ama çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz 9 Hazirana kadar. Yalnız bu dönemde sinir, stres yakanızı pek bırakmayacak görünüyor, bir taraftan yaparken diğer taraftan yıkmamaya özen gösterin. Bu süreçte mars, kazaları, sakatlıkları, sakarlıkları arttırabileceği gibi yaşamınızda bireysel hedeflerinize ulaşmanız konusunda süper destek verecektir. Tek yapmanız gereken hedef belirlemek ve o hedefe doğru koşmak! Mars burcunuzdayken yolunuzda kimse engel olarak duramaz, tüm engelleri müthiş bir motivasyonla yıkabilme cesareti ve gücü verebilecektir size. Bu dönem sınırlarınızı zorlayacak, hedeflerinize ulaşmak için var gücünüzle çalışacak ve ulaşacaksınız. Tabii Mars size belli bir oranda agresyonda katacaktır. Sakin

kalmanın zor olacağı bu dönemde ufak tefek kazalara da açık olabilirsiniz. Bu enerji ile spora başlayabilir, bedeninizi şekillendirebilir, zayıflayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Mars 9 Hazirana kadar Koç burcunda seyahat edecek. Bu etki aslında pekte sizlere yarayan bir etki değil, tembellikle harekete geçip geçmeme arasında sıkışıp kalmaya işaret etmektedir. 12. Evinizde ilerleyecek olan Mars; bu dönemde yapacağınızı hırsların özellikle sağlığınıza zarar verebileceğine de işaret etmekte.  Ruhunuza iyi gelecek,  sizi ruhsal anlamda sakinleştirecek eylemlere yönelmenizde fayda var. Bu dönem bağışıklık sisteminiz çok kuvvetli olmayabilir ve çok sık hastalıklara yakalanabilirsiniz de. Bu dönem sizin için biraz sıkıcı bir durum. Sizden güçlü düşmanlarla, arkanızdan iş çeviren nankör kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Özellikle bu dönemde iş kaybı, müşteri kaybı, yaşam gücü kaybı, motivasyon kaybı en sık görülenler arasındadır.  Elinizde olmayan, kontrolünüzün dışında gerçekleşen olaylar yüzünden sağlık ve iş anlamında kayıplar söz konusu olabilir. Veremediğiniz tepkileriniz, çıkaramadığınız enerji sizi hasta edebilir. Görünmez kazalara da dikkat! Bu dönem içsel öfkenizi yaratıcı eylemlere dönüştürenler kazançlı çıkar.

28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Daha çok sosyalleşecek, totinizin üstünde oturmaya pek fırsatınız kalmayacak. Enerjinizin büyük bir çoğunluğunu arkadaşlarınız için harcayabileceksiniz. Onları motive edebilecek, onların yaşamlarını düzene sokmaları konusunda yardımcı olabileceksiniz. Yalnız mars agresif bir enerjidir, arkadaşlarınız – dostlarınızla tartışmalardan, kavgalardan kaçınmanızda yarar var, gereksiz gerginlikler yüzünden aranız açılmasın sonra. Bunun yanı sıra, sürekli arkadaşlarınızla beraber yeni bir şeyler organize de edebilirsiniz. Eller havaya yapmaya, gezmeye, tozmaya, konserlere daha çok zaman ayırabileceksiniz. Toplum adına faydalı bir şeyler yapmak adına harekete geçmek içinde süper bir dönem.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Kariyerinizde ateş topuna dönme zamanınız başladı! Kariyer hedeflerinize artık çok daha yakınsınız, istekleriniz için çok daha fazla mücadele edecek, girişimlerde bulunabilecek ve rahatlıkla elde edebileceksiniz. Eğer istediğiniz terfi ise elde edebilecek, koşulları daha iyi olan bir iş ise rahatlıkla bulabileceksiniz. İş hayatınızda çok daha fazla çözüm odaklı, işinizi yaparken güçlü, önünüze çıkabilecek her türlü engeli yenebilecek kapasiteye sahip olabileceksiniz. 2022  yılından beri kariyer alanınızda böyle bir etki almadınız, bu süreci çok iyi değerlendirin, hedeflerinizi koyun ve hedefe kilitlenin. Başarısız olmak gibi bir lüksünüz yok! Sadece hedefinize koşarken insanları kırmamaya, incitmemeye özen gösterin. Mars’ın çünkü agresif ve kavgacı bir enerjisi vardır ve bu koç burcu ile birleşince kariyer konusunda sizi süper bencil bir hale sokabilir de. Yalnız bu kadar yüksek enerji içinde zaman zaman iş yerinde çatışmaların ortasında da bulabilirsiniz kendinizi. İş yeri açmak, iş kurmak, tek başınıza bir işi üstlenmek, liderlik etmek için harika bir dönem. Hedeflerinize koşarken insanları kırmamaya, incitmemeye özen gösterin.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. Öncelikle yurt dışı, ithalat-ihracat, satış, pazarlama, alım-satım gibi işlerinize mars etkisi sayesinde hız geliyor, işlerinizi çok daha çabuk ve de etkin bir şekilde halledebileceksiniz. Bu süreçte çok fazla seyahat etmeniz gerekebilir, bu seyahatler uzak ülkelere olma potansiyeli yüksektir. Yalnız marsın içinde agresyon ve mücadele de vardır. Bu yüzden bu yukarıda saydığım konularda gücünüzü oldukça etkin ve net bir şekilde ortaya koyabilecek, yeri gelecek sinirleriniz bozulabilecek ama istediğiniz sonuca çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yalnız trafikte dikkatli olmalı, aracınızın bakım-muayene gibi işlerini aksatmamalısınız. Dava gibi hukuksal beklediğiniz bir takım gelişmeler var ise, bu dönemde bu sorunları da rahatlıkla halledebileceksiniz. Uzak akrabalarla tartışmamaya da  özen gösterin.

28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 8. Evinizde ilerleyecek olan Mars, gücünüzü, motivasyonunuzu para, para kazanmak, finans, bütçe konuları üzerine yoğunlaştıracak. Hayatınızın stres ve mücadele sonucunda zafer kazanacağınız alan para ile alakalı konular olacağına işaret etmekte. Bu dönemde bankacınızla, muhasebecinizle, vergi memurları ile lütfen kavga etmeyin, sakin bir şekilde olası sorunları  çözmeye çalışın. Her şekilde bu güçlü mars etkisi ile her türlü krizin ve sorunun üstesinden çok rahat bir şekilde gelebileceksiniz. Krediler, borçlar, miras, nafaka, ortaklaşa kazanımlar, sağlıkla ilgili konularda hem biraz sabırsız davranabilecek hem de çözüm odaklı olacağınız bir dönem başlıyor. Yalnız bu konular zaman zaman sizi zıvanadan da çıkabilir ve bazen ateşli tartışmalar içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu dönem sağlık harcamalarınız artabilir, bağışıklık sisteminize ekstra dikkat etmenizde fayda var. Ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar gündeme gelebilir. Ya da bir ameliyat durumu söz konusu olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 7. Evinizde ilerleyecek olan Mars; ilişkiler arenasında sizi adeta ateş topuna çevirebilecek, bu dönem ortağınızın veya partnerinizin her yaptığı sizin gözünüze batabilir, arıza çıkarmak için an kollayabilirsiniz. Lütfen sakinliğinizi korumaya çalışın. Ortaklaşa yürüttüğünüz işleriniz var ise bu dönem mars etkisi ile işler süper hız kazanabilecek. Enerjinizi daha çok ortağınız, partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz kişilere yöneltmeye başlıyorsunuz. Başkalarından gelebilecek olan yardımları sakin bir şekilde kabul ettiğiniz takdirde yaşamınız çok daha kolay bir hal almaya başlayacak. Olası ilişkiler veya ortaklıklardaki sorunları dürüst ve açık bir şekilde ortaya koyup çözüm üretmek için harika bir süreç.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 6. Evinizde ilerleyecek olan Mars; iş ve çalışma ortamınızda sizi daha güçlü, çok daha fazla efor sarf edeceğiniz, çok yorulacağınız ama zafer duygusunu da sonuna kadar tadabileceğiniz etkilere işaret ediyor. İşinizde, yaptığınız, uğraş verdiğiniz işlerde tuttuğunuz koparabileceksiniz. Yalnız iş yaptığınız kişilerle, müşterilerinizle, iş arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalardan kaçınmanızda yarar var. İş yeri kazalarına, iş yerinde sakarlıklara karşı da dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Mars’ın burada ki etkisi yalnız sağlığı kötü etkiler, özellikle ateşli rahatsızlıklar keyfinizi kaçırabilir, midenizle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.

28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

YAY VE YÜKSELEN YAY

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 5. Evinizde ilerleyecek olan Mars; agresyon, tutku, mücadele gücünüzü aşk meşk konularına yöneltmenize neden olabilecek. Bu dönem libidonuz oldukça artabilir ilişkilerinizin temeli daha çok seks olabilir. Bunun yanı sıra özel hayatınızda kafanıza koyduğunuz kişileri biraz mücadele ile elde edebileceksiniz. Yalnız özel hayatınızda biri var ise onunla da aranız oldukça gerilebilir. Bir diğer olası etkisi de hamilelik ve çocuklarla ilgili konular olacaktır. Eğer çocuğunuz var ise bu dönemde zıvanadan çıkabilir ve sizi sinir küpüne çevirebilirler. Hamile kalmak içinde oldukça uygun bir süreç sizler için. Eğer ki işiniz oyunculuk, yaratıcılık gerektiren bir sektör veya sanatla ilişkili ise bu dönem işleriniz baya hız kazanabilecek. Çapkın, flörtlerin peşinde koşan ve bir o kadar yaratıcı bir süreçte olacaksınız. Yatırımlar konusunda risk almaya oldukça yatkın olacağınız bir dönem başlıyor. Yalnız özel hayatınızda zaman zaman bencil olmaktan kaynaklanan çatışmalar içinde de bulabilirsiniz kendinizi

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 4. Evinizde ilerleyecek olan Mars; ailede, yuvada, yaşadığınız alanda huzurunuzu biraz kaçırabilir, aceleci, sabırsız tavırlarınız ile eleştiri oklarını üzerinize çekebilirsiniz. Ailenize karşı isyankar tavırlar ve davranışlar sergileyebilirsiniz de. Mars etkisi ile, evinizde büyük çaplı tadilat konularına girişebilirsiniz. Hayat artık ne yöne gitmeniz, karar vermeniz konusunda size baskı kurmaya başlayabilir, bu dönemi önümüzde ki 2 aylık süreci nasıl geçirmek istediğinize dair hedefler belirleyerek ve bu hedeflere giden yolu planlayarak geçirebilirsiniz. Mars’ın bu geçişi aslında bir nevi sizi dipten çıkartıp daha görünür olmanıza neden olacak. Aile içinde olası sorunlar çıksa bile aile bireyleri sizin haklı olduğunuzu ergeç kabul edeceklerdir.

28 Nisan- 5 Mayıs 2024 Astrolog Dinçer Güner Yorumladı: Haftalık Burç Yorumları

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek.  3. Evinizde ilerleyecek olan Mars; iletişimde büyük sıkıntılara işaret edebilir, kullandığınız tüm iletişim aletleri birden arıza çıkarmaya başlayabilir. Yalnız Mars fikir ve projelerinizi satabilecek gücü ve kontakları kurma gücü de verebilecektir size. Yalnız lütfen trafikte kazalara, çarpmalara karşı dikkatli olun, trafikte kimseyle kavga etmeyin. Bu dönem komşular arasında da gerginlikler oluşabilir. Bir dolu seyahat sizi beklemekte size keyif verecek hatta iş bitirebileceğiniz tarzda seyahatler söz konusu olabilecektir. İletişim kanalları ile ilgili bir dolu fikir ve projelerle haşır neşir olma ve bu projeleri başarı ile tamamlayıp zafer kazanma dönemi sizler için. Eğer aktif araba kullanan biriyseniz trafikte sakin olmaya bu dönem ekstra özen gösterin. Arabanız sürpriz arızalarda çıkarabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve 9 Hazirana kadar bu burçta seyahat edecek. 2. Evinizde ilerleyecek olan Mars; sizi para, finans, bütçe ile ilgili konularda adeta ateş topuna çevirecek. Agresyon, sinir, mücadele, motivasyon ve hayatınızda da zafer kazanacağınız alan daha çok para ile ilgili konular olabileceğine işaret etmekte. Cebinizde adeta delik varmışçasına paranız çekilecek, çılgınlar gibi para harcayacaksınız. Ama işin iyi tarafından bakın, kazanabileceksiniz ki harcayacaksınız! Çünkü mars güçlü olduğu yerde ve kazançlarını arttırabileceğiniz koşullarla da karşılaştıracak sizleri. Sadece para kazanmak için daha motive olmalı, balıklığı, kararsızlığı bir kenara bırakmalı ve bir kumandan gibi projelerinizin, işlerinizin başına geçmelisiniz. Hızlı para kazanmak isteyecek ve bunun için harekete geçip, riskler alabileceksiniz.

Kaynak: Dinçer Güner

28 Nis 2024 - 09:24 - Yaşam

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Malatya Söz Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Malatya Söz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Malatya Söz editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Malatya Söz değil haberi geçen ajanstır.