(Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 14.08.2021 - 09:00, Güncelleme: 14.08.2021 - 09:00

Karapınar Mahalle Sakinleri Otobüs İstiyor

 

Karapınar Mahalle Sakinleri Otobüs İstiyor

Malatya'nın Akçadağ ilçesi Karapınar mahallesinde oturan vatandaşlar, mahallelerine günde bir defada olsun belediye otobüsü çalışmasını talep ediyor.
Toplu taşıma anlamında sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Akçadağ ilçesine bağlı Karapınar mahallesinde oturan mahalle sakinleri, MOTAŞ ve belediye başkanı Selahattin Gürkan'a çağrıda bulundu. Yeter ki günde bir gidiş ve birde dönüş olsun diyen mahalleli taleplerini şöyle dile getirdiler; "Yetkililerden ricamız Malatya'dan Akçadağ ilçesine işleyen bir belediye otobüsünün, güzergâhında ki komşu köyleri de kapsayacak şekilde Karapınar Mahallesine günde sadece bir defa sabah saatlerinde, yine bir defa akşam saatlerinde köyün içinden geçerek geri Akçadağ ilçesine dönüp ve daha sonra Malatya iline gidiş yapan, yani güzergâhını hiç değiştirmeden çalışan bir belediye otobüsünün Karapınar mahallesine görevlendirilmesini dört gözle bekliyoruz." İfadelerinde bulundular.
Malatya'nın Akçadağ ilçesi Karapınar mahallesinde oturan vatandaşlar, mahallelerine günde bir defada olsun belediye otobüsü çalışmasını talep ediyor.

Toplu taşıma anlamında sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Akçadağ ilçesine bağlı Karapınar mahallesinde oturan mahalle sakinleri, MOTAŞ ve belediye başkanı Selahattin Gürkan'a çağrıda bulundu.

Yeter ki günde bir gidiş ve birde dönüş olsun diyen mahalleli taleplerini şöyle dile getirdiler; "Yetkililerden ricamız Malatya'dan Akçadağ ilçesine işleyen bir belediye otobüsünün, güzergâhında ki komşu köyleri de kapsayacak şekilde Karapınar Mahallesine günde sadece bir defa sabah saatlerinde, yine bir defa akşam saatlerinde köyün içinden geçerek geri Akçadağ ilçesine dönüp ve daha sonra Malatya iline gidiş yapan, yani güzergâhını hiç değiştirmeden çalışan bir belediye otobüsünün Karapınar mahallesine görevlendirilmesini dört gözle bekliyoruz." İfadelerinde bulundular.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
tahir
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.