(Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 06.08.2021 - 15:38, Güncelleme: 06.08.2021 - 15:38

Malatya Mimarlar Odasından Yangın Bölgesine Destek

 

Malatya Mimarlar Odasından Yangın Bölgesine Destek

Malatya Mimarlar Odasından yangın felaketinin yaşandığı Muğla’nın Marmaris ilçesine yangın tüpü gönderildi.
Türkiye’nin üzüntüyle takip ettiği ve ülke genelinden desteklerin gönderildiği yangın bölgesi için Malatya Mimarlar Odası’da harekete geçti. Mimarlar Odası tarafından kendi üyeleri içinde başlatılan kampanyada 70 adet yangın tüpü temin edilerek yangında büyük zarar gören Muğla’nun Marmaris ilçesine gönderildi. Anlamlı destekle ilgili açıklama yayımlayan Mimarlar Odası: “Milli mücadelede afet bölgemize Malatya Mimarlar Odası olarak 70 adet yangın tüpü tedarik edilmiştir. Böylesi zorlu bir zamanda afetten zarar gören vatandaşlarımıza yardımcı olmak ve yangın felaketinin bir an önce durdurulması için elimizden geleni yapmak insanlık görevimizdir. Yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.  
Malatya Mimarlar Odasından yangın felaketinin yaşandığı Muğla’nın Marmaris ilçesine yangın tüpü gönderildi.

Türkiye’nin üzüntüyle takip ettiği ve ülke genelinden desteklerin gönderildiği yangın bölgesi için Malatya " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Malatya Mimarlar Odası’da harekete geçti. Mimarlar Odası tarafından kendi üyeleri içinde başlatılan kampanyada 70 adet yangın tüpü temin edilerek yangında büyük zarar gören Muğla’nun Marmaris ilçesine gönderildi.

Anlamlı destekle ilgili açıklama yayımlayan Mimarlar Odası: “Milli mücadelede afet bölgemize Malatya " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Malatya Mimarlar Odası olarak 70 adet yangın tüpü tedarik edilmiştir. Böylesi zorlu bir zamanda afetten zarar gören vatandaşlarımıza yardımcı olmak ve yangın felaketinin bir an önce durdurulması için elimizden geleni yapmak insanlık görevimizdir. Yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
tahir
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.